Шановні батьки!

Велике прохання з розумінням ставитись до змін, які чекають на нас з початком навчального року.

1 вересня святкової лінійки не буде.

Для перших та одинадцятих класів буде проведено Святкову зустріч на шкільному подвір'ї. Початок о 10.00 год.

Окремо для 2-10 класів буде проведено урок на тему « Україна починається з мене». Час та місце проведення вам повідомлять класні керівники.

Для зменшення контактів між учнями при вході до школи на початку навчального дня буде функціонувати два входи та визначений маршрут приходу. Виходити зі школи потрібно також дотримуючись вказаного маршруту.

· учні 1-4 класів заходять через запасний лівий вхід та йдуть вниз у гардероб, а опісля лівою сходовою кліткою йдуть до своїх кабінетів; вихід - за тим же маршрутом.

· учні 5-11 класів заходять через головний вхід та йдуть вниз у гардероб, а опісля правою сходовою кліткою йдуть до своїх кабінетів; вихід - за тим же маршрутом.

Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів, сторонніх осіб з початку навчального року заборонено.

У школу заходять тільки вчителі та обслуговуючий персонал школи через головний вхід, які проходять температурне вимірювання.

При вході в школу усім необхідно обробляти руки антисептиком.

Учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, або вчителя-предметника, у якого перший урок.

Ви, як батьки, зі свого боку:

- перш, ніж відправити дитину до школи, щодня вимірюйте їй температуру;

- ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, головним болем, нежитю чи кашлем. З будь-якими ознаками ГРВІ ви залишаєте дитину вдома!!!

- у випадку підозри на захворювання дитини зверніться до свого сімейного лікаря.

Просимо дотримуватися правостороннього напрямку пересування по ліцеї!

Вільне пересування по школі буде обмежене (про це більш детально повідомлять класні керівники).

Під час перерв учні 5-11 класів та вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками!

Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці): один для використаної маски, інший для нової чи запасної.

Для використаних одноразових масок, які слід викинути, в школі розміщені спеціальні урни.

Робота їдальні буде обмежена, оскільки харчуватися насамперед будуть учні 1-4 класів та учні, які належать до пільгових категорій.

Можливо, їдальня організує буфетну торгівлю.

Бажано забезпечити дитиною пляшечкою води або іншим напоєм, особливо у спекотний період навчання.

Провітрюємо кабінети після кожного уроку.