Групи короткотривалого перебування для дітей 5(6) років для піготовки до навчання в школі

Щороку на базі нашого закладу відкриває ДНЗ№29 групи короткотривалого перебування для підготовки дітей п'ятирічного навчання в школі. Із дітьми у цих групах працюють вчителі початкових класів та педагоги груп продовженого дня НВК. Заняття у таких групах триваю по 35 хвилин. З дітьми займаються в ігровій формі. Зазвичай це музично-естетичне та спортивне виховання, а також заняття з письма, читання та з іноземних мов. Діти знаходяться у таких групах по 3-4 години у другій половині дня. На відміну від садочків, вихованці груп короткого перебування не харчуються у нас і не сплять вдень. Заняття для дітей у групах короткотривалого перебування є безкоштовними.