Аналіз учнівських анкет. 2021 р.

В анкетуванні взяли участь 174 учні.
164 учням подобається бути в школі, задоволені атмосферою шкільного колективу, а 10 учнів не люблять ходити до школи. Усі учні в ліцею почуваються безпечно і комфортно.
162 опитаних задоволені чистотою в навчальних кабінетах, їдальні, спортивному залі, туалетних кімнатах та території навколо школи. Проте є 12 учнів, які оцінюють незадовільно стан цих приміщень та пришкільної території.
Якістю та смаком їжі в шкільній їдальні задоволені 120 учнів, а лише 6 незадоволені, а 48 учасників анкетування не харчуються в шкільній їдальні, тому відповіді дати не можуть.
92 учнів зазначило, що не були жертвами булінгу жодного разу, а 66 опитаних стали жертвами поодиноких випадків агресії з боку однокласників.
144 учні вважає, що керівництво ліцею доступне і відкрите для спілкування.
142 учні знають про правила поведінки, розроблені в школі та дотримуються їх, 6 учням нічого невідомо про них.
149 опитаних отримують інформацію про критерії правил та процедур оцінювання навчальних досягнень. Щоправда 16 учнів зазначає, що такий зв’язок вони отримують лише від окремих вчителів.
Щодо випадків булінгу у школі то 42 особи зверталися і проблема вирішувалась конструктивно і подібних випадків більше не траплялось; 107 відповіли, що не звертались.