МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів

Працюють над проблемою "Компетентнісний підхід до забезпечення якісної суспільно-гіманітарної освіти в умовах творення нової української школи"
1. Сало Іванна Кирилівна - керівник МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів, вчитель української мови та літератури, латинської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_salo_0.jpg
2. Захарова Олена Василівна - керівник МК класних керівників, вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель
. /Files/photogallery/10472797_626837067429831_7343915386911173981_n.jpg
3. Зубкіна Ольга Євгенівна - вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
4. Біла Надія Богданівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.
/Files/photogallery/thumbs_bila_z.jpg
5. Бурко Галина Володимирівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.
6. Синишин Лілія Любомирівна – вчитель української мови та літератури першої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/25.JPG
7. шишук анна ярославівна - вчитель історії, правознавства, художньої культури другої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/217.JPG
9. Дільна Галина Михайлівна – вчитель християнської етики другої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/thumbs_sestra_vasylia.jpg

МК вчителів природничо-математичного циклу предметів

"Використання сучасних освітніх технологій для формування життєвих компетентностей та розвитку критичного мислення учнів при вивченні предметів природничо-математичного циклу"
1. Гончарук Ірина Євгенівна - керівник МК природничо-математичного циклу предметів, вчитель біології, екології, зв, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_goncharuk.jpg
2. Цура Оксана Степанівна – ДИРЕКТОР, голова методичної ради, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/IMG_6001.JPG
3. Вербинська Олена Степанівна – заступник директора з нвР, вчитель хімії, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
/Files/photogallery/22.JPG
4. Майорчак Надія Володимирівна - вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
5. Кец Лілія Мирославівна - вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
/Files/photogallery/thumbs_kets.jpg
6. Повержук Романія Романівна - вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_poverzuk (1).jpg
7. Сіра Віра Семенівна – вчитель фізики, природознавства, астрономії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_sira.jpg
8. Попова Олена Валеріївна - заступник директора з НвР, вчитель фізики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/thumbs_.jpg
9. Хорняк Тетяна Андріївна - вчитель географії, економіки вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_hornjak.jpg
10. Кравець Ірина Теодорівна – вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
/Files/photogallery/247242_104052019689075_7092817_n.jpg

МК вчителів іноземних мов

"Інтеграція новітніх технологій навчання для практичного здійснення міжкультурного спілкування та формування комунікативних компетенцій учнів"
1. Борак Ірина Петрівна - керівник мк вчителів іноземних мов, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/23.JPG
2. ПОЗНЯК АННА ГЕННАДІЇВНА - ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НВР, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
/Files/photogallery/IMG_6810.JPG
3. Степура Марія Любомирівна - вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії.
5. галабурда Наталія Ярославівна - вчитель німецької мови ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
/Files/photogallery/216.JPG
6. Віхоть Наталія Василівна - вчитель німецької мови першої кваліфікаційної категорії.
7. заріцька наталія миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст.
/Files/photogallery/21.JPG

МК вчителів початкових класів

"Компетентнісний підхід до забезпечення особистісного розвитку дитини на засадах педагогіки партнерства"
1. ТРУШ УЛЯНА ПЕТРІВНА - голова МО, ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
/Files/photogallery/214.JPG
2. БОНДАРУК ГАЛИНА ОЛЕГІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ.
3. Майорчак лілія ігорівна - вчитель початкових класів другої кваліфікаційної категорії.
/Files/images/28.JPG
4. ІВАНСЬКА КАТЕРИНА АНДРІЇВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
/Files/photogallery/27.JPG
5. гАВРИЛЮК мАРІЯ аНДРІЇВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
/Files/photogallery/29.JPG
6. бОНДАРУК яРИНА яРОСЛАВІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
7. Слівінська олександра петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
/Files/photogallery/213.JPG

МК вчителів художньо-естетичного циклу предметів

"Розвиток професійної компетентності вчителя спортивно-естетичного циклу в умовах особистісно орієнтованого навчання"
1. Трикуленко Тетяна Олександрівна - керівник МК вчителів художньо-естетичного циклу предметів, вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання та технологій вищої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/215.JPG
2. Зюганов Юрій Ілліч - вчитель фізичного виховання, ЗВ вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/26.JPG
2. Покровецька Юліана Володимирівна - вчитель фізичного виховання вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
3. Фісунова Мирослава Мирославівна – вчитель музичного мистецтва, керівник вокального гуртка, спеціаліст.
Устрицька Зіновія Василівна - педагог-організатор.
/Files/photogallery/211.JPG
Добровольська Наталя Михайлівна - практичний психолог.
Петрина Наталя Михайлівна - бібліотекар.