Повернутися до звичайного режиму

Відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019н.р., наказу НВК «Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками закладу в 2018-2019 навчальному році» №189 від 05.09.2018 р., згідно з Програмою заходу відбулася науково-практична конференція серед педагогів НВК, присвячена відзначенню 100-річчя від дня народження видатного педагога, мислителя, реформатора-гуманіста, письменника, ученого, Учителя - Василя Сухомлинського. Родзинкою конференції став виступ випускниці Павлиської середньої школи і одночасно вчителя фізики закладу Сірої В.С. із теплими спогадами про особистість та педагогічну діяльність директора і вчителя школи В.Сухомлинського.Цікавими та змістовними були доповіді учасників-вчителів закладу згідно тематики та роботи конференції:

1. Відображення педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у концепції «Нової української школи». Вербинська О.С., заступник директора з НВР, вчитель хімії, Сало І.К., вчитель української мови та літератури.
2. Педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського у вимірах історії та сучасності. Шишук А.Я., вчитель історії
3. Любов до рідної мови, її значення в навчанні та вихованні молодого покоління у працях ученого. Біла Н.Б., вчитель української мови та літератури.
4. «З книги починається самовиховання, індивідуальне духовне життя»
В.О. Сухомлинський
Синишин Л.Л., Бурко Г.В., вчителі української мови та літератури.
5. Спостереження за природою – могутній засіб пізнання у працях В.О. Сухомлинського («Школа і природа»). Гончарук І.Є., вчитель біології.
6.«З учителя починається, по суті, пізнання дитиною світу дитини» (Роль учителя в житті дитини: поради і вимоги у книгах В.О. Сухомлинського). Захарова О.В., вчитель зарубіжної літератури.
7. Спогади про Учителя. Сіра В.С., вчитель фізики.
8. Слово Учителя (Сторінками творчої спадщини Василя Сухомлинського)
Сало І.К., вчитель української мови та літератури.
9. Методична майстерня учителя: методичне опрацювання праць Василя Сухомлинського на уроках в школі в контексті концепції Нової української школи. Учасники конференції.
10. Перегляд книжкової виставки «В.О. Сухомлинський – видатний педагог, мислитель, реформатор-гуманіст, письменник, учений, Учитель». Петрина Н.М., бібліотекар.
У межах підготовки до конференції за матеріалами проекту «Всеосвіта» під керівництвом вчителя початкових класів Бондарук Я.Я. та допомоги батьків учні 3-б класу створили
лепбук «Василь Сухомлинський». Метою створення лепбуку є ознайомлення школярів із творчим доробком Сухомлинського в цікавій формі та застосування його творчих ідей з учнями на практиці: розв'язувати задачки педагога, створювати власні казки та засвоїти його моральні заповіді. Окрім цього, створення лепбуку обов’язково посприяє організації колективної роботи серед молодших школярів.
Кiлькiсть переглядiв: 183