Повернутися до звичайного режиму

17 січня 2018 року вчитель математики Л.М.Кец провела пленерний урок на тему:" Функція. Лінійна функція" для 3(7)-А класу.

Учні вчилися будувати графіки на природі. Для цього використовувалися різноманітні шнурки із зав'язаними вузликами, які відповідали поділкам на осях координат. На початку уроку вже була закріплена 1 вісь (горизонтальна) для 4-х груп (червона, зелена, біла і синя). Вчитель показала як будувати другу вісь (вертикальну, ординат), побудувала за допомогою кілочків точки, які були потрібні для побудови заданої прямої і побудувала за допомогою планки пряму. За таким зразком учні будували пряму за індивідуальним зразком.

В процесі роботи учні були поділені на 3 групи RGВ, що символізувало колірну систему, систему RGB. На прикінці уроку другим завданням була побудова окремих відрізків і прямих на виносній дошці в результаті чого утворився прапор, учні розмалювали його згідно кольорів національної символіки. Двоє учнів провело вікторину:"Що ми знаємо про прапор України", так після цього учні виміряли відношення довжини до ширини прапора і переконалися, що відношення довжини до ширини дорівнює 3:2.