Участь у культурно-просвітницькому проекті "Fusion"

З метою участі в культурно-просвітницькому проекті у сфері мистецького аматорства "Fusion" 16 травня 2018р. у НВК волонтери з Каліфорнії провели урок для 7-11 класів англійською мовою та показали концерт. Такий захід дозволив обмінятись досвітом, усвідомити євроїнтеграцію, підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови.

Співпраця з волонтерами з каліфорнії, США

Міжнародний освітній проект "EXIT tour"

16 листопада в НВК "Школа-гімназія "Галицька" відбувся Міжнародний освітній проект "EXIT tour". На першому уроці відбулось урочисте відкриття, потужна концертна програма, пізніше учні побували на 3 лекціях, за участі американських лекторів, тож учні мали змогу слухати та спілкуватись з носіями англійської мови. Багато потужної музики лондонського гурту "Faith Child", світлини на згадку, неформальне спілкування та інтерактивні заняття надовго запам'ятаються учням нашої гімназії (і не тільки учням).

/Files/images/завантаження (1).jpg /Files/images/завантаження.jpg

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ З ОБМІНУ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Міжнародний проект з обміну учнівською молоддю відбувається між навчальними закладами м. Львова та Об’єднанням шкіл № 16 у м. Торунь (Польща)

Перша поїздка в Польщу відбулася з 26 вересня по 3 жовтня 2014р. Учасники поїздки гімназисти 4-Б класу: Собко Юлія, Пендерецька Софія, Сенишин Юстина, Шуптар Соломія, Московченко Павло та гімназистка 4-А класу Гончар Катерина. Детальніша інформація розміщена у назві "Міжнародний проект з обміну учнівською молоддю (26.09.2014 - 03.10.2014).

Друга поїздка відбулася з 31 липня по 14 серпня 2015р. Учасники поїздки гімназисти 5-Б класу: Собко Юлія, Пендерецька Софія, Сенишин Юстина, Матвіїшин Богдана, Лещук Христина, Жук Олекса, Аль Наджар Ахмед, Плювак Назар, Савицький Володимир, Федорук Юліан-Устим, Голягін Володимир. Детальніша інформація розміщена у назві "Міжнародний проект з обміну учнівською молоддю. Львів-Торунь-Устшики Горішні (31.07.2015 - 14.08.2015).

Третя поїздка відбулася з 28 вересня по 10 жовтня 2016р. Учасники поїздки гімназисти 6-А класу: Пендерецька Софія, Матвіїшин Богдана, Гончарук Тетяна, Павлишин Уляна, Гарасим Юрій. Детальніша інформація розміщена у назві "Міжнародний проект з обміну учнівською молоддю "Академія молодого консерватора". Львів-Торунь-Устшики Горішні (28.09.2016 - 10.10.2016).