13 лютого учні нашої гімназії побували в космосі. Побачити галактику на відстані витягнутої руки, і не тільки (фільми і лекції на різну тематику) було можливим за допомогою мобільного планетарію.

Новий метод подання інформації робить глядача учасником процесу, занурюючи його в дію повнокупольної програми, завдяки чому цей освітній метод перетворює навчання в розважальний процес, комплексно задіюючи найактуальніші системи сприйняття людини.

Під час перегляду освітньо-розважального шоу, діти легко засвоїли доступний, цікавий,насичений матеріал, який передавався сенсорним способом під час перебуванні у мобільному планетарії.

/Files/images/viber ima6.jpg/Files/images/viber ima7.jpg/Files/images/viber ima9.jpg