У закладі відбувся концерт приурочений Дню вчителя

Традиційно щороку в нашому закладі проходить урочисте свято до Дня учителя.

2 жовтня в актовій залі гімназії відбувся святковий концерт. Підготовка до свята була доволі активною: гімназисти 2-А із задоволенням прикрашали сцену та стіни зали, в чому їм допомогли їх батьки та вчитель трудового навчання та мистецтва п. Тетяна Трикуленко. Наступним приводом позитивного настрою став яскравий та емоційний концерт. Судячи з посмішок наших вчителів вони були задоволені та приємно вражені щирими побажаннями з вуст як учнів молодшої школи, так і гімназистів, кумедними сценками, віршами, піснями і навіть сучасним танцем. Закінчився захід молитвою до Божої Матері, яка лунала з вуст дітей за здоров'я їхніх наставників- вчителів.

Наприкінці свята директор п. Оксана Цура нагородила педагогів Грамотами закладу та подякувала організаторам свята — 2-А класові та їхньому класному керівнику п. Олені Захаровій за змістовний та приємний захід.