МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЦЕЮ

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 13 класних кімнат та 9 навчальних кабінетів, спортивний зал, актовий зал, бібілотека, їдальня, майстерня з трудового навчання.
Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 4 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, приміщення технічного персоналу, 2 гардероби (один для учнів початкової школи, інший для учнів середньої істаршої школи), дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.
Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.У закладі працює два кабінети інформатики. У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.
У кожному класі є комп’ютер.
У ліцеї є два мультиборди.