24-25 серпня 2017 р. відбулась тематично-туристична мандрівка "Похід з воїном в гори" , яка проходила на території дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Старт" у с.Коростів Сколівського р-ну Львівської обл. Захід проходив за підтримки Управління освіти ДГП Львівської міської ради.

У заході приймали участь учні НВК "Школа-гімназія "Галицька", Класичної гімназії при ЛНУ ім.Франка, СЗШ №23, СЗШ №51 ім. І.Франка, Технічного коледжу національного університету "Львівська політехніка" та учасників бойових дій в зоні АТО: Антон Петрівський (боєць добровольного батальйону "ОУН", член проводу Добровольного руху "ОУН", Захар Саджениця (боєць чоти "Карпатська Січ", Тарас Катор - учасник бойових дій, медик.

Відповідальний за проведення заходу Андрій Левкун - методист НМЦО м.Львова та Юрій Зюганов (вч. фізичної культури НВК "Школа-гімназія "Галицька".

У програмі заходу:

1. Знайомство з учасниками проекту

2. Спільне приготування сніданку, обіду, вечері на вогнищі

3. Заняття з вогневої підготовки (Розбирання і збирання автомата, пістолета, заняття з тактики бою)

4. Похід та купання в річці

5. Спільне виконання молитви воїнів АТО

6. Заняття з медичної підготовки

7. Стрільба з пневматичного пістолета по цілі

8. Товариська зустріч з волейболу з воїнами АТО.

/Files/images/IMG_20170825_175659.jpg /Files/images/IMG_20170825_175430.jpg