День учнівського самоврядування 2021 р.

7 грудня - День учнівського самоврядування! Цього дня вже за доброю щорічною традицією учні нашого ліцею мали особливу нагоду взяти на себе велику відповідальність і спробувати себе у ролі вчителя, директора та його заступників.

У рамках акції Щедрий Вівторок представники учнівського самоврядування ліцею "Галицький" Драбік Анастасія та Близнак Марта провели майстер-класи для учнів 1-6 класів.

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме: учні 2(6)-А - 7(11)-А класів.
Для того, щоб уроки проходили у звичному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.
Дітям уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче, можна було трішки розслабитися, отримати нові враження, познайомитися з «молодими вчителями», які вклали у свої уроки не тільки набуті знання, але й частинку душі.