ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Щиро вітаємо за 3 місце Легещина Іллю, Артемовича Максима та Мєтєрєва Костянтина у Всеукраїнському відкритому турнірі присвяченому пам'яті шихана Віталія Кушнірика з Кіокушин карате в розділі куміте в м.Тернопіль.

Вітаємо переможців конкурсу читців поезій Т.Г.Шевченка:

1 місце - Сеник Катерина (1-б), Кучук Роман (4-б), Федорук Дем'ян (4-б);
2 місце - Кравець Микита (1-б), Когут Софія (2-а), Дунець Максим (3-а), Холковський Ростислав (4-а);
3 місце - Аль-Наджар Нана (1-а), Фокіна Софія (1-б), Атаманюк Анна (2-б), Мироненко Ксенія (3-а), Личук Анна (3-а).

Вітаємо Олександра Петрину, учня 4(8)-А класу, який виборов ІІІ місце в чемпіонаті України із стрільби з лука у складі команди Львівської області, що відбувався 25-28 лютого у м.Черкасах. Щиро вітаємо Олександра з перемогою в чемпіонаті та бажаємо наснаги для здобуття подальших перемог!

Вітаємо Цілуйко Діану, ученицю 4(8) - А класу за ІІІ місце в обласній олімпіаді з християнської етики.

Вітаємо призерів районної олімпіади з англійської мови! ІІ місце зайняла Горбацьо Соломія - гімназистка 4(8)-А класу (вчитель Степура М.Л.), ІІ місце - Вазеос Олександр - гімназист 7(11)-А класу (вчитель Борак І.П.)

Відбувся VI етап кубку з шахів серед юнаків та дівчат "ЮНІ ТАЛАНТИ - 2017". За наслідками напружених шахових баталій 1 МІСЦЕ серед дівчат виборола наша учениця 3-а класу Єдинак Дарина.

Ми щиро ВІТАЄМО Даринку! НВК "Школа-гімназія "Галицька" пишається здобутками своїх вихованців та бажає творчого розвитку, натхнення та нових перемог!!!

Кiлькiсть переглядiв: 161