Відбулися перші загальношкільні батьківські збори

3 вересня 2015р. відбулися загальношкільні батьківські збори. Директор закладу п. Оксана Цура виступила з вітальним словом, розповіла про виконані ремонтні роботи в школі та окремих класах в період літніх канікул, з метою підготовки до нового 2015/2016 ню р., ознайомила зі структурою навчального року. З доповіддю "Повернення до мирного життя"виступила психолог п. Наталя Добровольська. Представники гуртків позашкілля м. Львова запросили батьків проводити своїх дітей на заняття гуртків та клубів. Наостаток були вручені від управління освіти Львівської міської ради, згідно наказу № 253р від 29.07.2015р., подяки керівникам гуртків Айкідо та ДСК "Золотий Лев" за ініціативність в організації у проведенні спортивних занять у мовній школі "LvivKids"