«Бібліотека - осередок формування духовного світогляду особистості школярів»

03 грудня 2015 року об 12.30 год.на базі нашого закладу відбувся районний семінар «Бібліотека - осередок формування духовного світогляду особистості школярів» для бібліотекарів закладів освіти району Відкрила семінар С.Когут, методист НМЦО при відділі освіти.

Учасники семінару виступили з наступними доповідями :«Джерела формування духовності у школярів». Г. Юшкевич, учитель християнської етики СЗШ№62;

«Сприяння розвитку навичок роботи учнів з джерелами інформації, задоволенні у процесі активної діяльності особистих читацьких інтересів, потреб, запитів у шкільній бібліотеці до вивчення культурної та духовної спадщини України». М. Гриців, бібліотекар СЗШ№3.

«Удосконалення традиційних та опанування нових бібліотечних технологій та форм масової та індивідуальної роботи». Н. Петрина, бібліотекар НВК «Школа-гімназія «Галицька».

Семінар був цікавим та змістовним.